دستگاه ems به عضلات بدن متصل میشود

دستگاه ems  به عضلات بدن متصل میشود و با تولید پالس های الکتریکی به آنها فرمان صادر میکند و تعداد دفعات ا

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems  به عضلات بدن متصل میشود و با تولید پالس های الکتریکی به آنها فرمان صادر میکند و تعداد دفعات انقضاض و شدت آن در ثانیه را افزایش میدهد.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

هزینه ورزش دستگاه ems برای افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، هزینه پزشک تعیین میشود .به هر حال هزینه و قیمت روش دستگاه ems از سایر روشهای مورد استفاده برای لاغری گرانتر است.. دستگاه تحریک الکتریکی عضلات دستگاه ems یا شبیهساز ورزش یک گجت پوشیدنی است که به نقاط مختلف بدن متصل میشود و ماهیچههای شما را از طریق الکترودهای کوچکی که روی سطح آن قرار دارد تحریک میکند و در نتیجه عمل انقباض عضلانی درست شبیه هنگامی که ورزش میکنید صورت میگیرد. شدت تمرین از طریق تحریک الکتریکی تنظیم می شود، در حالی که تمرینات وزنه معمولی با وزنه های سنگین یا دویدن یا پریدن با ضربه زیاد انجام می شود که در صورت عدم حفظ وضعیت و هماهنگی صحیح می تواند باعث فشار و آسیب شود. هر روز شاهد خودنمایی ابزارهای جدیدی در حیطه ورزش و تناسب اندام هستیم. بیست دقیقه در هر جلسه کافیست تا شاهد تغییرات حاصل از آن باشید. در هنگام استفاده از این دستگاه، شما همچنین شاهد افزایش قدرت و استقامت عضلانی خود نیز خواهید بود.

سبب حذف اسیدشویی و عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی جهت از بین بردن رسوبات می گردد. تمرین دستگاه ems  با فعالسازی همزمان همه گروه های عضله ای (دست ها، پاها، شکم، پشت و کفل) به وسیله جلیقه ای تنگ تمرین کل بدن صحیحی را فراهم میکند که در آن محدودیت ها جبران میشوند واز بارهای یک طرفه یا بارهای اشتباه و عدم میزان اجتناب میشود. متاسفانه خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی و صرفاً بر اساس شنیده ها به دنبال پیروی از مدهای روز فیتنس و تناسب اندام می روند و در نهایت به دلیل عدم نتیجه گیری از روش های مختلف از ورزش کردن زده می شوند. تکنولوژی EMS با کمک امواج الکتریکی بر روی عضلات مختلف بدن باعث ایجاد تحریک و فشار میشود.که این عمل باعث انقباض شدید ماهیچه ای میشود که در واقع این انقباضات مکرر، همان کار تمرینات شدید ورزشی را انجام می دهد. نتایج بدست آمده از تحقیقات درباره تاثیر ای ام اس برای درمان بیماری ها چگونه است؟

سیستم EMS یک برنامه تمرینی برای تحریک عضلات بسیار مؤثر است که باید بیش از دو بار در هفته به مدت 20 دقیقه در هر بار استفاده شود. پس از یک جلسه عضلات شما پر از انرژی و تحریک می شود. ۴- پس از چند جلسه تمرین به نتیجه مطلوب میرسیم؟ Slendertone Bottom تمرینات تونینگ پایینی را تکرار می کند، یک جلسه ۳۰ دقیقه ای به اندازه انجام ۶۰ لیفت معکوس پا موثر است که توسط متخصصان ثابت شده است که بهترین تمرین برای سفت کردن، سفت کردن و شکل دادن به کف پا است. یکی از چشمگیرترین جنبه های تمرین EMS این است که واقعاً نتایج شما را افزایش می دهد و تنها چیزی که لازم است فقط یک تمرین 20 دقیقه ای در هفته است. در ابتدای کار با دستگاههای ورزش الکتریکی EMS کاهش چشمگیر سایز خواهید داشت که البته در جلسات اول تنها سایز کاهش پیدا میکند اما با گذشت زمان و طی جلسات بیشتر، کالریسوزی بیشتر و در نهایت کاهش وزن خواهید داشت. استفاده از این متد هیچ عوارضی را در پی ندارد البته چنانچه یک ورزشکار حرفهای تحت نظر فرد متخصص و در کلینیک انجام دهد میتوان نتایج خوبی را انتظار داشت. هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

محل خرید: برخی فروشگاهها و سایتها این محصول را با قیمت متفاوتی به بازار عرضه میکنند. از آنجایی که دستگاه EMS تمرینات شما را چند برابر می کند، تنها به مدت ۲۰ دقیقه در روز نیاز دارید. چربی سوزی ۷۰۰ کیلو کالری تنها در ۲۰ دقیقه. چربی سوزی ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری تنها در ۲۰ دقیقه. در نوع بی سیم آن یک تبلت مدیریت دستگاه را به عهده دارد. همچنین هنگام استراحت و تماشای تلویزیون نیز میتوانید از مزایای این دستگاه بهره مند شده و علاوه بر نکات مثبت ذکر شده، از آن به منظور بهبود ریکاوری بدن خود نیز استفاده کنید. این دستگاه با استفاده از EMS موثر (تحریک الکتریکی عضلات)، به منظور کمک به عضلات خفته شما برای انقباض و آرامش طراحی شده است. ویژگی اصلی: کاهش سلولیت ، سم زدایی ، سفت شدن پوست ، کاهش وزن ، کت و شلوار الکترو تحریک ، تناسب اندام الکترونیکی EMS ، تولید کننده اصلی. متخصصین ورزش الکتریکی مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا آماده ارائه مشاورههای دقیق و حرفهای برای تناسب اندام شما هستند برای دریافت مشاوره درباره نحوه محاسبه هزینههای ورزش الکتریکی EMS و یا رزرو وقت قبلی در کلینیک تخصصی پوست حاصل فرمایید.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن